Guva Mangalem

Guva Mangalem ndodhet ne zemer te qendres historike te qytetit te Beratit, ne lagjen e vjeter Mangalem, e rrethuar nga ndertimet klasike, kishat dhe xhamite. Sapo te hyni te Guva, do te ndjeni menjehere atmosferen mikpritese, ngrohtesine dhe qetesine karakteristike te qytetit. Atmosfere qe ju ben te ndiheni si ne shtepine tuaj, me çdo detaj te zgjedhur me pasion dhe perkushtim per seciln nga miqte tane.

Muret ne gure, mobilimi antik dhe i çmuar, ngjyrat e ngrohta qe karakterizojne hapsirat e brendshme ju sjellin me afer me nje epoke historike. Gjithçka ne kombinimin e antikes me konfortin bashkekohor per tju garantuar nje qendrim te rehatshem dhe mikprites sipas tradites Shqiptare.

Stafi profesional eshte vazhdimisht ne sherbimin tuaj duke ju garantuar vemendjen qe meritoni. Ne sigurohemi qe mos t'ju mungoj asgje dhe mundohemi ne maksimum qe qendrimi juaj ketu te jete sa me i kendshem dhe i rehatshem. Disponibiliteti i stafit tone do t'ju dhuroje nje kenaqesi me shume.